KAFFESERVIS, 18 delar, porslin, "Midsommar", Rörstrand, 1900-tal.

362093. KAFFESERVIS, 18 delar, porslin, "Midsommar", Rörstrand, 1900-tal.

10 Kaffekoppar, höjd 6,5 cm
8 Kaffefat, diameter 13,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Nagg finnes.
En kaffekopp med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 Kaffekoppar, höjd 6,5 cm
8 Kaffefat, diameter 13,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Nagg finnes.
En kaffekopp med spricka.

Antal besök: 3 203