PLANHYVEL, Luna RH 200, 1900-talets senare del.

362080. PLANHYVEL, Luna RH 200, 1900-talets senare del.

Senare bänk, längd inklusive bänk, ca 290 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 710