MAGNUS KROOK. Kvinna, färglitografi nr EA, signerad och daterad -86.

362059. MAGNUS KROOK. Kvinna, färglitografi nr EA, signerad och daterad -86.

46x34 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

46x34 cm.

Antal besök: 1 227