TIDNINGSSTÄLL, teak och gulmetall, 1960/70-tal.

362056. TIDNINGSSTÄLL, teak och gulmetall, 1960/70-tal.

Bärbart tidningsställ i teakfanér och gulmetall
Två fack
Höjd 40 cm
Bredd 43 cm
Djup ca 23 cm.

Bruksskick
Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två fack
Höjd 40 cm
Bredd 43 cm
Djup ca 23 cm.

Bruksskick
Slitage, repor.

Antal besök: 2 662