MATSALSMÖBEL, 8 delar, Chippendale, 1900-talets andra kvartal.

362041. MATSALSMÖBEL, 8 delar, Chippendale, 1900-talets andra kvartal.

Bonad björk.
Bord höjd 74, bredd 90, längd 160, samt en skiva om 36.
Stolar höjd 94.
Sideboard höjd 78, bredd 49, längd 173 cm.

Obetydliga repor. Mycket gott skick.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bonad björk.
Stolar höjd 94.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 634