PARTI, Mappar, 3 st, Reproduktioner i färg, Prins Eugen, Helmer Osslund, Stockholmsportfölj.

362016. PARTI, Mappar, 3 st, Reproduktioner i färg, Prins Eugen, Helmer Osslund, Stockholmsportfölj.

Prins Eugen, 10 st Akvareller och Gouacher ur Waldermarsuddes samlingar Reproducerade i färg.
Helmer Osslund, 11 st Reproduktioner i färg.
Stockholmsportfölj, 11 st Reproduktioner i färg.
OBS! EJ KOMPLETTA.

Gulnade, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

OBS! EJ KOMPLETTA.

Gulnade, bruksslitage.

Antal besök: 3 088