SALONGSGRUPPSDELAR, 8 st. Karl Johanstil, 1800-tal resp. 1900-tal.

36194. SALONGSGRUPPSDELAR, 8 st. Karl Johanstil, 1800-tal resp. 1900-tal.

Soffa, 1800-tal. 2 karmstolar, 4 stolar samt bord. Soffans längd 200 cm, bordets längd 99, bredd 64, höjd 72 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 1 137