SOFFBORD, med tidningshylla, 1950/60-tal.

36192. SOFFBORD, med tidningshylla, 1950/60-tal.

Höjbart. Längd 120, bredd 58, höjd 57,5 cm.

Slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och fläckar.

Antal besök: 901