SKÅL, DOSA SAMT FAT, porslin, Rosenthal samt Meissen.

361870. SKÅL, DOSA SAMT FAT, porslin, Rosenthal samt Meissen.

Längd 9-14 cm.

Smärre förgyllningsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 9-14 cm.

Smärre förgyllningsslitage.

Antal besök: 586