Dockskåp i två våningar om sammanlagt 6 rum Ett femtiotal interiörer i främst plast, någon del i trä Höjd taknock 60 cm Bredd 69 cm Djup 24 cm.
Bruksskick Trapp-balustrad limmad Slitage.