DOCKSKÅP, Lundby of Sweden, med inventarier.

361869. DOCKSKÅP, Lundby of Sweden, med inventarier.

Dockskåp i två våningar om sammanlagt 6 rum
Ett femtiotal interiörer i främst plast, någon del i trä
Höjd taknock 60 cm
Bredd 69 cm
Djup 24 cm.

Bruksskick
Trapp-balustrad limmad
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd taknock 60 cm
Bredd 69 cm
Djup 24 cm.

Bruksskick
Trapp-balustrad limmad
Slitage.

Antal besök: 1 078