SKRIVBORDSUPPSATS mässing och marmor samt SKULPTUR zink. 1800-tal.

36184. SKRIVBORDSUPPSATS mässing och marmor samt SKULPTUR zink. 1800-tal.

Skulptur i form av riddare, total höjd inkl sockel ca ca 30 cm.

Slitage, skador. Skulptur med lagningar. Skrivbordsuppsats saknar delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 870