DIVERSE, 5 delar, KNIV, ben, MINIATYR, stengods, Höganäs, SMYCKESSKRIN, 2 st bl.a.Wedgwood, SALTKAR, silver och emalj.

36181. DIVERSE, 5 delar, KNIV, ben, MINIATYR, stengods, Höganäs, SMYCKESSKRIN, 2 st bl.a.Wedgwood, SALTKAR, silver och emalj.

Vas, stengods, John Andersson, Höganäs, sign. höjd ca 4 cm.
Smyckesskrin, ormskinn, diameter ca 10 cm.
Smyckesskrin, porslin, "Chelsea", Wedgwood.
Samekniv, längd ca 10 cm.
Saltkar, silver och emalj, höjd ca 4,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Samekniv, längd ca 10 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 716