WOLFGANG HUTTER. Färglitografier och etsningar, "Trollflöjten", signerade och numrerade s 40/50.

361808. WOLFGANG HUTTER. Färglitografier och etsningar, "Trollflöjten", signerade och numrerade s 40/50.

i trälåda, 10 färglitografier och 7 etsningar, bladmått 60 x 67 cm.

oramade.

Gör en kostnadsfri värdering!

oramade.

Antal besök: 1 470