Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
JAN ERIC OHLZON. "Skuggan (Kuggen)". Olja på duk, signerad och daterad a tergo 1971.
361773. JAN ERIC OHLZON. "Skuggan (Kuggen)". Olja på duk, signerad och daterad a tergo 1971.
Ca. 80x70 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 80x70 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 236