GRÖTSKÅL, porslin, dekor av tomtar, Göteborg.

361755. GRÖTSKÅL, porslin, dekor av tomtar, Göteborg.

Längd 23 cm.

Slitage, missfärgningar och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 23 cm.

Antal besök: 2 556