JAD, silver, Ryssland. Vikt ca 50 gram.

361731. JAD, silver, Ryssland. Vikt ca 50 gram.

Längd 30 cm.

Bucklor, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 30 cm.

Bucklor, repor.

Antal besök: 1 171