PLÅTSKYLT, Frej, Velocipedfabrik Gefle, 1900-talets första hälft.

361730. PLÅTSKYLT, Frej, Velocipedfabrik Gefle, 1900-talets första hälft.

54 x 37,8 cm.Frej Gefle Velocipedfabrik GEFLE.
Tillverkare A-B. HUGO BRUSEWITZ BLECKVARUFABRIK, GÖTEBORG.

Skada vid Arm, Rost, bucklor, ytsmuts, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 848