54 x 37,8 cm.Frej Gefle Velocipedfabrik GEFLE. Tillverkare A-B. HUGO BRUSEWITZ BLECKVARUFABRIK, GÖTEBORG.
Skada vid Arm, Rost, bucklor, ytsmuts, bruksslitage.