VILSTOL, ställbar 1900-tal, med fotpall.

361719. VILSTOL, ställbar 1900-tal, med fotpall.

Vilstol med trästomme, läderklädsel, ställvis slitage, höjd 94cm,bredd 64cm, djup74cm, Fotpall läder med hårt slitage och reva, höjd 34cm, bredd 45x51cm.

Läderklädsel med slitage och reva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 140