VÄGGHÖRNSKÅP, allmoge, trä, 18/1900-tal.

361713. VÄGGHÖRNSKÅP, allmoge, trä, 18/1900-tal.

En dörr samt ett fast hyllplan invändigt.
Längd 40 cm.
Bredd 29 cm.
Höjd 43,5 cm.

Bruksslitage, delvis senare bemålat, senare väggfästen, färgsläpp.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 40 cm.
Bredd 29 cm.
Höjd 43,5 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 309