KARIN PARROW. Båtar vid italiensk kust. Olja på duk, signerad.

361691. KARIN PARROW. Båtar vid italiensk kust. Olja på duk, signerad.

50 x 65 cm.

Duk något ospänd.

Karin Parrow (1900–1984)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 65 cm.

Duk något ospänd.

Karin Parrow (1900–1984)

Antal besök: 2 494