SERVISDELAR; 14 delar, porslin, "Mussemalet", Royal Copenhagen.

361664. SERVISDELAR; 14 delar, porslin, "Mussemalet", Royal Copenhagen.

Bestående av: terrin med lock, såsskål, sockerskål, kryddkar, 2 koppar med fat, 2+6 underfat till kopp,
Terrinens längd 22 cm.

Slitage, nagg, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Terrinens längd 22 cm.

Slitage, nagg, skador.

Antal besök: 884