BÉLA HRADIL. Hästar i hage, olja på duk, signerad Hradil.

361639. BÉLA HRADIL. Hästar i hage, olja på duk, signerad Hradil.

50x64 cm

Béla Hradil (1885-1968).

Gör en kostnadsfri värdering!

50x64 cm

Béla Hradil (1885-1968).

Antal besök: 1 375