BARSKÅP med 3 flaskor och 8 glas från Stockholms Glasbruk 'Ture Berglund'.

361497. BARSKÅP med 3 flaskor och 8 glas från Stockholms Glasbruk 'Ture Berglund'.

Barskåpets framsida med målning, signerad Höjlund
Bredd 56 cm
Höjd 65 cm
Djup 9,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 56 cm
Höjd 65 cm
Djup 9,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 757