SKÄNK, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

361487. SKÄNK, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

2 lådor.
Längd 102, bredd 43, höjd 82 cm.

Smärre slitage samt några slagmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 lådor.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 540