VINGLAS, samt likörglas, 16 delar, "Bouquet", Signe Persson Melin, Kosta Boda. 1900-tal.

361480. VINGLAS, samt likörglas, 16 delar, "Bouquet", Signe Persson Melin, Kosta Boda. 1900-tal.

Med dekor av slipad stjärna
10 vinglas höjd ca 16,5 cm
6 likörglas höjd ca 11,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med dekor av slipad stjärna
10 vinglas höjd ca 16,5 cm
6 likörglas höjd ca 11,5 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 217