KÖKSSOFFA, trä/grön, utdragbar bäddel, 18-/1900-tal.

361436. KÖKSSOFFA, trä/grön, utdragbar bäddel, 18-/1900-tal.

Originalfärgen blå.
Höjd 86 cm.
Bredd 188 cm.
Djup 53 cm.

Patina / slitage och smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Originalfärgen blå.
Höjd 86 cm.
Bredd 188 cm.
Djup 53 cm.

Patina / slitage och smutsig.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 7 576