MATHIS, bilmotor, 1920-tal, Frankrike.

3614247. MATHIS, bilmotor, 1920-tal, Frankrike.

Bilmotor märkt typ S, troligtvis till Mathis bil 1920-tal
Inget synligt motornummer
Monterad på stålstativ
Vev medföljer

Mått ca: 65x70x45 cm.

Motor går runt
Gamla lagningar förekommer men inga synliga skador.

Tema

Tore Henrikssons samling med motorer

Gör en kostnadsfri värdering!

Inget synligt motornummer
Monterad på stålstativ
Vev medföljer

Mått ca: 65x70x45 cm.

Motor går runt

Tema

Antal besök: 630