KRYDDHYLLA, trä med glasskeppor, "Ideal", Stockholm, 1950-tal.

361413. KRYDDHYLLA, trä med glasskeppor, "Ideal", Stockholm, 1950-tal.

Längd 91 cm. Bredd 30 cm. Höjd 22,5 cm.

Slitage, bakstycke saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bakstycke saknas.

Antal besök: 1 886