ALOIS ARNEGGER. Olja på duk.

ALOIS ARNEGGER. Olja på duk.
361410. ALOIS ARNEGGER. Olja på duk.

Landskap med gående kvinna. Signerad. 68x105 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 11 595