TAKLAMPOR 2 st, 1900-talets första hälft.

361402. TAKLAMPOR 2 st, 1900-talets första hälft.

1 st skomakarlampa 26 cm diameter
1 st lampa med blommor, höjd ca 19 cm.

Ej genomgånget
Skomakarlampa med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej genomgånget
Skomakarlampa med nagg.

Antal besök: 570