TRÄDGÅRDSBORD, gjutjärn, Skoglund & Olson, Gefle.

361398. TRÄDGÅRDSBORD, gjutjärn, Skoglund & Olson, Gefle.

"No 7". Höjd 76 cm, diameter 61 cm.

Slitage, färgskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, färgskador.

Antal besök: 1 504