LJUSSTAKAR, 2 st. Porslin, Lisa Larson, Weihnacht, Goebel.

361298. LJUSSTAKAR, 2 st. Porslin, Lisa Larson, Weihnacht, Goebel.

Ljusstakar med hållare för två ljus vardera, föreställande flickor med änglavingar
Längd 19, höjd 20 cm.

Ena med lite krackelyr, i övrigt smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 19, höjd 20 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 313