Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
SMINKSTOL, gul/svart klädsel med svartmålade ben.
361237. SMINKSTOL, gul/svart klädsel med svartmålade ben.
1900-talets mitt.
Omfattande slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
1900-talets mitt.
Omfattande slitage.
Helsingborgs Auktionskammare
1 175