Champagne glas Kjell Engman Kosta Boda signerad höjd 26 cm.
Glas med älgdekor Bengt Lindberg Bergdala glasbruk höjd 20 cm.
Glas Bergdala glasbruk höjd 18,5 cm.
Karaff med glas Boda höjd 26 cm.
Bruksslitage, tillverkningsdefekt fot på älgglas, lilla Boda-glaset limmat.