SERVIS, 65 delar, glas, "Kastehelmi", Oiva Toikka, Iittala.

361138. SERVIS, 65 delar, glas, "Kastehelmi", Oiva Toikka, Iittala.

14 st fat, diameter 25 cm
13 st fat, diameter 17 cm
15 st fat, diameter 14 cm
11 st fat, diameter 9 cm
9 st skålar, diameter 11 cm
Skål, diameter 25 cm
Skål, diameter 15 cm
Grön skål, diameter 11 cm.

Bruksslitage. Obetydliga nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

14 st fat, diameter 25 cm
13 st fat, diameter 17 cm
15 st fat, diameter 14 cm
11 st fat, diameter 9 cm
9 st skålar, diameter 11 cm
Skål, diameter 25 cm
Skål, diameter 15 cm
Grön skål, diameter 11 cm.

Antal besök: 1 694