YTTERFODER, 8 st, "Plantina", Erik Hennix för Gustavsberg, 1900-talets senare hälft.

361087. YTTERFODER, 8 st, "Plantina", Erik Hennix för Gustavsberg, 1900-talets senare hälft.

2 st svarta; Diam 16, Höjd 13 cm.
1 st vit; Diam 16, Höjd 13 cm.
1 st brun; Diam 14, Höjd 11,5 cm.
4 st svarta; Diam 11,5, Höjd 9,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 480