SKÅL, porslin, sk. Lustre Ware, Wedgewood, 1900-tal.

361060. SKÅL, porslin, sk. Lustre Ware, Wedgewood, 1900-tal.

Diameter ca 16,5 cm.

Slitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 16,5 cm.

Slitage, smärre repor.

Antal besök: 937