Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Mor med barn, olja på träskiva, signerad Hempel.
361059. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Mor med barn, olja på träskiva, signerad Hempel.
53 x 44 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
53 x 44 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
664