Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
GUSTAV HÖGLUND. "Bornholmsklippor", olja på duk, signerad.
361017. GUSTAV HÖGLUND. "Bornholmsklippor", olja på duk, signerad.
Dagmått 64 x 72 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Dagmått 64 x 72 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
7 235