KARMSTOL, Slagelse Möbelverk A/S, Danmark, bok, 1900-talets mitt.

360988. KARMSTOL, Slagelse Möbelverk A/S, Danmark, bok, 1900-talets mitt.

Märkt undertill med etikett.
Sitthöjd 44 cm.
Rygghöjd 84 cm.

Bruksslitage, fläckar och ludd på sits, torkad stoppning, klädsel lär stoppas om.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt undertill med etikett.
Sitthöjd 44 cm.
Rygghöjd 84 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 503