LOCKASK, silver,GAB, 1900.

LOCKASK, silver,GAB, 1900.
360965. LOCKASK, silver,GAB, 1900.

Invändigt förgylld. Bredd 8,5 cm. Höjd 5,3 cm. Vikt 109 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 778