RING, sterling silver, GHA, Guldfynd Sverige Ab.

3609214. RING, sterling silver, GHA, Guldfynd Sverige Ab.

Stämplad, 925, GHA, diameter ca 17 cm.. Vikt 9 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 895