UNIFORMSDELAR, svenska, mestadels 1900-talets andra hälft.

36091. UNIFORMSDELAR, svenska, mestadels 1900-talets andra hälft.

Med diverse tillbehör såsom 3 st skärmmössor, bälte knappar och medaljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 857