HÄNGSMYCKE, samt armband, brons, Pentti Sarpaneva, 1960-tal.

360908. HÄNGSMYCKE, samt armband, brons, Pentti Sarpaneva, 1960-tal.

Hängsmycke på läderband, diameter 5,5 cm
Armband med bredd 4, längd 18,5 cm.

Läderbandet med hårt slitage, i övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 719