SKÅL på fot, glas, tidigt 1900-tal.

360903. SKÅL på fot, glas, tidigt 1900-tal.

Med olivslipad dekor, luft i fot.
Diameter ca 25,5 cm. Höjd ca 23,5 cm.

Nagg. Avlagring på insida fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 856