SÄNG, trä, utdragbar, allmoge, 18-/1900-tal.

360830. SÄNG, trä, utdragbar, allmoge, 18-/1900-tal.

Fjädermadrass ihopvikbar.
Höjd 89/126 cm.
Bredd utvändigt 84 cm, invändigt 73 cm.
Längd 110 cm, utdragen 197 cm, utdragen invändigt 191 cm.
Träbotten ligger lös.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fjädermadrass ihopvikbar.
Höjd 89/126 cm.
Träbotten ligger lös.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 932