SYBORD, Raknes möbelfabrik, Norge, 1950/1960-tal.

36081. SYBORD, Raknes möbelfabrik, Norge, 1950/1960-tal.

Teak med rottingkorg. Längd 68 cm, bredd 47 cm, höjd 57 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre slitage.

Antal besök: 1 749