KÖKSSOFFA, trä/gul, allmoge, utdragbar bäddel, 18-/1900-tal.

360765. KÖKSSOFFA, trä/gul, allmoge, utdragbar bäddel, 18-/1900-tal.

Höjd 95 cm.
Bredd 200 cm.
Djup 54 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 95 cm.
Bredd 200 cm.
Djup 54 cm.

Bruksskick.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 079