POKALER, 2 st, silver, GAB 1929, Stockholm samt 1936 vikt 536 gr.

36075. POKALER, 2 st, silver, GAB 1929, Stockholm samt 1936 vikt 536 gr.

Stockholm 1929, stämplad GAB. Med dekor av växter. Höjd 23 cm. Samt mindre pokal, 1936. Höjd 11 cm.

Slitage, repor, gravyr samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 965