KAFFEKVARNAR, STRYKJÄRN OCH KOPPARKANNOR, 1800-1900-tal.

360740. KAFFEKVARNAR, STRYKJÄRN OCH KOPPARKANNOR, 1800-1900-tal.

Strykjärn märkt Husqvarna.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Strykjärn märkt Husqvarna.

Slitage, skador.

Antal besök: 766